English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ٠٧ مهر ١٤٠١


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید دکتر نمکی معاون علمی ، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور از بیمارستانهای در حال احداث خوی

دکتر نمکی معاون امور علمی ، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور و هیئت همراه از روند فعالیتهای بیمارستانهای در حال احداث خوی بازدید کردند.

به گزارش مهربانی پور مسئول روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی  روز شنبه سیزدهم مرداد ماه دکتر نمکی معاون امور علمی ، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور در شهرستان خوی حضور یافت و از پروژه های درمانی در حال احداث این شهرستان بازدید نمود.

در این بازدید که شهریاری استاندار آذربایجان غربی ، دکتر کبیری نماینده مردم شهرستانهای خوی و چایپاره  در مجلس شورای اسلامی ،دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و مهندس حضرتی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان و دکتر فاطمه مقدم تبریزی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی نیز حضور داشتند ، بیمارستانهای در حال احداث آیت ا... خویی و امام خمینی مورد بازدید معاون امور علمی ، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور قرار گرفت .

دکتر نمکی پس از استماع توضیحات دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان و خانم دکتر فاطمه مقدم تبریزی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی گفت : پیشرفت عملیاتی تکمیل بیمارستان امام خمینی خوی 99 درصد می باشد که انشاا... با هماهنگیهای لازم در چند روز آینده جلسه ای در مرکز استان تشکیل میدهیم و در مورد اتمام این بیمارستان تصمیماتی اتخاذ می کنیم که انشاا... هفته آینده آماده تحویل به دانشکده علوم پزشکی خوی گردد تا در هفته دولت آماده بهره برداری شود .

دکتر نمکی در ادامه در مورد بیمارستان آیت ا... خویی افزود : روند اجرایی تکمیل این بیمارستان کند می باشد که انشاا... سعی می کنیم این روند تسریع گردد تا در پایان سال جاری شاهد بهره برداری از این بیمارستان نیز باشیم .

در پایان این دیدار دکتر نمکی از زحمات مسئولین تقدیر و تشکر نمود و خطاب به خانم دکتر مقدم تبریزی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی گفت : قولی که به شما داده بودم که در شهرستان خوی جهت پیگیری اتمام پروژه های درمانی حضور خواهم یافت عملی کردم و امیدوارم که انشاا... بزوی جهت افتتاح و بهره برداری این پروژه ها مجددا در این شهرستان حضور پیدا کنم.

گفتنی است دکتر نمکی و هیئت همراه قبل از بازدید از پروژه های درمانی در مزار شهداء این شهرستان حضور یافتند و از مقام شامخ شهدا تجلیل نمودند

 

 

 

 

 

 


٠٨:٥٩ - يکشنبه ١٤ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٩٤٤    /    تعداد نمایش : ٣٩٢٢خروج