English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

امضای تفاهم نامه پلیس راه خوی و دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی

فرماندهی پلیس راه خوی ضمن دیدار با ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی تفاهم نامه همکاری را امضاء نمودند.

به گزارش مهربانی پور مسئول روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی ، روز چهارشنبه بیست و سوم خرداد ماه ، سرهنگ علیلو فرمانده پلیس راه شهرستان خوی با حضور در دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی با خانم دکتر مقدم تبریزی ریاست این دانشکده دیدار و گفتگو نمود و در رابطه با همکاری فوریت های پزشکی(115) در طرح تابستانی بحث و گفتگو کردند. در این نشست صمیمی خانم دکتر مقدم تبریزی ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی ضمن برشمردن اهم فعالیتهای فوریتهای پزشکی گفت : هدف ما خدمت به مردم و آحاد جامعه می باشد و ما سعی می کنیم خدمات فوریتهای پزشکی را هم در داخل شهر و روستا و  هم در جاده های مربوط به این شهرستان به نحو احسن انجام دهیم .در ادامه سرهنگ علیلو ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و همکاریهای ارزشمند فوریتهای پزشکی و مسئولین دانشکده پیشنهادهای خود را ارائه نمود و تفاهم نامه ای به شرح ذیل جهت تعامل و همکاری فوریت های پزشکی امضاء گردید.

v     پیش بینی تمهیدات لازم در خصوص فراخوان نیروهای خارج از شیفت در زمانهای بحرانی و نیاز

v     هماهنگی با معاونین محترم درمان جهت آمادگی بیمارستانها ، مراکز درمانی در خصوص پذیرش بیماران و مصدومین ناشی از حوادث تصادفات از طرف مرکز 115

v     مقرر شد پرسنل در آمبولانس با کاور اورژانس مستقر شده و در صورت وقوع حوادث و سوانح احتمالی امداد رسانی سریع داشته باشند.

v     مقرر شد تیم های اعزامی پلیس راه و مرکز 115 در مجاورت یکدیگر مستقر شوند تا در صورت بروز حوادث احتمالی عکس العمل هماهنگ داشته باشند.

v     مقرر شد تیم های امدادی اورژانس در محل های پرتصادف اعلامی از طرف پلیس راه مستقر شوند.

v     مقرر شد تیم های امدادی اورژانس در ایام طرح تابستانی در ساعات اولیه شب و پیک و در زمان انجام ماموریت یا استقرار از چراغ گردون روشن استفاده نمایند.

v     تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان خودروهای امداد و نجات .

 


١٤:١١ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٣٨٦    /    تعداد نمایش : ٢٢١خروج