English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٢٥ آبان ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای اردوی جهادی دانشجویان پرستاری و بهداشت محیط وبهداشت عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی

اردوی جهادی دانشجویان پرستاری و بهداشت محیط و بهداشت عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی در مناطق محروم اواخر ماه جاری اجرا می گردد.

به گزارش مهربانی پور مسئول روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی روز سه شنبه نوزدهم تیرماه بعد از اقامه نماز ظهر و عصر جلسه هماهنگی اردوی جهادی دانشجویان پرستاری و بهداشت محیط و بهداشت عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی با حضور ریاست این دانشکده و مسئول دفترنهاد رهبری و نماینده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این شهرستان و اعضای کمیته فرهنگی دانشجویی این دانشکده در محل معاونت آموزشی برگزار گردید و در مورد نحوه انجام اردوی جهادی دانشجویان در مناطق محروم این  شهرستان بحث و گفتگو گردید.

در این جلسه دکتر فاطمه مقدم تبریزی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی ضمن ابراز خرسندی از تصمیم خداپسندانه و ارزشمند دانشجویان گفت : انجام اردوی جهادی یک کار ارزشمند و انسانی است و علاوه بر اینکه اثرات مثبتی بر نحوه زندگی هموطنان عزیز در مناطق محروم خواهد داشت تاثیرات بسیار زیادی هم بر دانشجویان خواهد داشت زیرا در این عمل خیر ، دانشجویان با مشکلات جامعه آشنا خواهند شد و همچنین کارگروهی و تعامل و همزیستی را تجربه خواهند کرد که این خیلی ارزشمند می باشد.

خانم دکتر مقدم تبریزی در ادامه افزود طبق هماهنگیهایی که انجام شده است این اردو شامل فعالیتهای فرهنگی ، آموزشی و پایش سلامت در مناطق محروم این شهرستان خواهد بود و انشاا... در آینده نزدیک نیز با هماهنگیهای نماینده سپاه پاسداران یک اردوی عمرانی نیز توسط دانشجویان این دانشکده انجام خواهد شد.

در ادامه حاضرین نظرات خود را ارائه نمودند و برای هرچه بهتر انجام شدن این اردوی جهادی تصمیماتی اتخاذ گردید.

 

 


١٠:٢٠ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٦٥٢    /    تعداد نمایش : ٢٩٩خروج